Зараз ринок перенасичений «персональними тренерами», і більшість із них мають трохи більше досвіду, ніж деякий час у тренажерному залі та семінар у вихідні від випадкової компанії або органу сертифікації.
Якщо ти дійсно бажаєш бути класним тренером, то потрібно пройти навчання у сфері фізичного виховання і спорту. Це фундамент успіху не тільки для тебе, але й для твоїх клієнтів. Це важливий крок, адже сучасний ринок та роботодавці вимагають висококваліфікованих спеціалістів. А конкуренція спонукає постійно рухатись вперед, інакше який ти спеціаліст.
Якщо ти шукаєш місце, де можна безкоштовно вивчати матеріали, май на увазі, що ти говориш, що знання не варті того, щоб за них платити. У такому разі чому люди взагалі повинні платити за твої послуги, якщо ти сам не в змозі платити за свої знання?
Кому потрібні курси тренерів
Якщо ти хочеш бути хорошими в цій темі, і зрештою прагнеш стати великими, то треба знати одну спільну рису для всіх чудових тренерів. Вони просто одержимі навчанням. Вони знають, що сфера постійно змінюється, а база знань постійно зростає, тому вони ніколи не перестають вчитися.
Люди, які прагнуть отримати сертифікат особистого тренера, зазвичай належать до однієї з двох категорій:
- хочуть розпочати власну кар’єру
- бажають покращити навички та стати справжнім профі у фітнес-індустрії.
Багато роботодавців в Україні вимагають сертифікації для роботи тренером, бо хочуть бути впевнені в своїй репутації. Тому люди часто вимушені пройти спеціалізований курси щоб отримати сертифікат та працювати фітнес-тренером.
Персональний тренер допомагає іншим покращувати фізичну форму і заробляє непогані гроші. Досить приємно спостерігати за тим, як твої клієнти покращують своє здоров’я чи підвищують свої спортивні результати. Та і середня зарплата фітнес-тренера приваблює багатьох.
Але не кожен, хто проходить спеціалізований курс, хоче працювати персональним тренером чи фітнес-інструктором. Деякі люди лише хочуть покращити власну фізичну форму. Сертифікат надає можливість розробити ефективну програму вправ навіть для себе. Це може допомогти не тільки в кар’єрі, але і в досягненні власних кращих результатів.
Що ти дізнаєшься на курсах?
- Ти навчишся допомагати собі чи іншим досягати певних фітнес-цілей.
- Вивчиш не тільки конкретні вправи, а й стратегії, що допоможуть схуднути або набрати м’язи.
- Дізнаєшся про типи тренувань, що можуть допомогти покращити швидкість, спритність, гнучкість.
- Зможеш оцінити рівень рівень фізичної підготовки клієнта та підібрати безпечний рівень фізичних вправ.
По суті, вивчиш більше про науку про фізичні вправи. Наука про фізичні вправи вивчає фізичні рухи та те, як наше тіло реагує на них. Зможеш краще розуміти, як клієнти адаптуються до кардіотренувань або силових тренувань. Зрозумієш як подолати фітнес-плато.
Тепер ти готови бути гідним тренером. Маючи певний досвід, ти зможеш стати дійсно крутим. Ти зустрінеш клієнтів, які кинуть виклик. У них будуть фізичні умови або унікальні особливості, які зруйнують будь-які ідеї. Тобі доведеться вчитися, вчитися та адаптуватися, щоб забезпечити їм успіх, за який вони вам платять. Часом це буде важко, але так ти розвиваєшся краще.
Почитай більше про харчування, щоб мати уявлення про можливі варіанти та те, що підійде різним типам клієнтів. Почитай трохи психології: найважче змусити клієнтів виконувати рекомендації поза спортзалом.
Ніколи не припиняй вчитися і ніколи не припиняй рости. Інакше ризикуєш стати одним із багатьох тренерів, які покладаються на кричущий маркетинг, щоб охопити посередні навички, або ще гірше, одним із тих, хто не є ані хорошим маркетологом, ані тренером, а може тільки знижувати ціни. Ці люди часто згорають за рік або два.