Ідеальна посмішка більше не просто мрія

Ідеальний зубний ряд з білосніжними зубами – у сучасному світі для багатьох користувачів виглядає лише як нездійснена мрія. Річ у тому, що сучасний ритм життя та продукти не дозволяють зберегти зуби в ідеальному білосніжному стані. Крім цього, існує безліч причин, через які ви можете зіткнутися з дефектами зубного ряду. Однак не варто відчувати сумнів, адже сучасна стоматологія має рішення для будь-якої проблеми.

Сучасні імпланти Позняки – це величезний асортимент імплантів для вирішення будь-яких проблем зубного ряду. Якщо ви стикнулися з втратою зуба – не переймайтеся, оскільки для сучасної стоматології не існує проблем, які неможливо вирішити. Але як проходить встановлення імпланту та які переваги вони можуть вам запропонувати? Про це ми й поговоримо далі.

Які переваги імпланти пропонують своїм власникам

Імплант – це штучний зуб, завдяки якому можна не тільки замінити втрачений моляр, але й вирівняти зубний ряд. Сучасні імпланти, які пропонує стоматологія Axilar, здатні служити вам десятиліттями, при цьому не створюючи жодних незручностей. Якщо йдеться про те, які саме переваги пропонує імплантація для клієнта, то важливо згадати наступне:

  • Зовнішній вигляд

Імпланти виглядають і відчуваються природньо, дозволяючи пацієнту посміхатися, розмовляти і їсти нормально. Вони є фіксованими та нерухомими, що робить їх максимально схожими на природні зуби.

  • Довговічність

Сучасні імпланти зазвичай мають довгий термін служби, особливо якщо їх доглядають правильно. Вони можуть служити від 15 до 20 років і навіть довше з правильною доглядом.

  • Збереження здорових зубів

Для встановлення мостів потрібно обрізати здорові зуби, що може пошкодити природні зуби та викликати біль. Імпланти не вимагають знищення навколишніх здорових зубів.

  • Стимуляція кісткової тканини

Імпланти стимулюють кісткову тканину, що допомагає утримувати кістку в хорошій формі. В цьому відношенні вони можуть запобігати втраті кісткової маси в щелепі.

  • Краща функціональність

Імпланти забезпечують кращу функціональність при їжі порівняно з знімними протезами, оскільки вони фіксуються та надійно тримаються.

  • Самостійність

Імпланти надають пацієнту відчуття самостійності, оскільки вони не вимагають зняття чи приклеювання, як це може бути у випадку з знімними протезами.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що сучасні імпланти – це найкраще рішення, якщо ви стикаєтеся з проблемою втрати зуба. Дізнатися детальніше про послугу, ви можете, відвідавши веб-сайт, де вас чекає вся інформація про послуги та підготовку до них.