Рентген апарати для стоматології

Категорії пристроїв для рентгенівської діагностики

Рентгенівська діагностика незважаючи на появу новітніх методик залишається ефективним способом дослідження ротової порожнини. Для аналізу щелепо-лицевих структур використовується рентген стоматологічний – апарат представлений моделями з різними функціональними можливостями, розмірами, конструкцією, хоча в основі дії лишаються ті самі промені, винайдені Рентгеном ще у ХІХ столітті.

Стоматологічне рентгенівське обладнання представлене наступними категоріями пристроїв:

  1. мобільні рентген установки – особливістю є розташування на коліщатах, що дозволяє переміщувати їх з місця на місце;
  2. настінні або підлогові апарати – встановлюються у приміщенні без можливості транспортування;
  3. панорамні рентгени та томографи – дозволяють отримувати панорамні знімки щелеп;
  4. портативні рентгени – компактні апарати, які можна взяти в руку та підвести безпосередньо до ділянки у ротовій порожнині, що потребує обстеження.

В залежності від ситуації можна використовувати різні моделі рентгенівських апаратів. До них можна докупити обладнання, яке робить застосування приладів безпечним та зручним – рентгенозахисний одяг, дентальну плівку, негатоскоп, бокси для проявлення знімків, зажими тощо.

Переваги використання рентгену

В стоматологічній діагностиці рентген апарати ціняться через наступні можливості:

  • чітка візуалізація окремих частин ротової порожнини – щелеп, зубів, ясен тощо;
  • швидке отримання знімків з використанням цифрових технологій (для сучасних приладів);
  • мінімальний рівень радіаційного випромінювання, яке не шкодить пацієнту;
  • просте налаштування та використання установки без тривалої підготовки;
  • можливість вибрати між мобільними та стаціонарними моделями залежно від особливостей застосування.

Рентгенівські апарати залишаються ефективними засобами при діагностиці стоматологічних захворювань. Також їх використовують для отримання панорамних знімків щелеп перед протезуванням, встановленням брекет-систем, вінірів, інших конструкцій. Випромінювання чітко фокусується в одній точці для отримання високодеталізованих знімків.

В інтернет-магазині «МедДент» представлена широка лінійка рентгенівських апаратів різних типів від перевірених міжнародних виробників. Серед асортименту можна виокремити продукцію від брендів Durr Dental, Acteon Group, Granum, Genoray, Trident, які зарекомендували себе з найкращої сторони. Всі прилади доставляються на склад в Україні безпосередньо від виробників. До угоди не залучаються посередники, що дозволяє стоматологічним кабінетам та клінікам отримувати якісну діагностичну продукцію за привабливими цінами.

Джерело: сайт meddent.com.ua.