Як допомогти дитині краще опанувати математику в школі?

Мозок людини подібний м’язам, що можна натренувати, і особливо це стосується дітей. Математичну науку завжди можна опанувати, якщо докласти достатньо зусиль та старанно працювати над поглибленням знань. Займатися поступово, систематично, не відмовлятися від виконання домашньої роботи та завжди слухати вчительку на уроці – все це допоможе згодом покращити знання навіть учням, які не полюбляють математики.

Доведено, що вивчення математики добре впливає на мозок

До речі, опанування королеви наук також впливає і на розвиток розумових здібностей. Вчені з Оксфордського університету довели, що у школярів, котрі перестають докладати зусиль до вивчення математики, надалі часто мають проблеми з вмінням запам’ятовувати інформацію, увагою та навіть мисленням.

Згідно з результатами дослідження у тих підлітків, які не займалися математикою, у мозку було значно менше важливої речовини, яка відіграє велику роль у розвитку мислення – так званої гамма-аміномасляної кислоти. Отримані результати вказують на те, що вивчення математики насправді впливає на мозок навіть на хімічному рівні! Саме тому дітям та підліткам насправді необхідно вивчати математику. Нехай кажуть, що, мовляв “в житті ця наука не знадобиться”. Насправді вивчення математичної науки чи відмова від неї призводить до довгострокових наслідків – це потрібно пам’ятати і школярикам, і батькам. Особливо коли йдеться про школяриків початкової та середньої школи, котрі ще не можуть організувати свій навчальний процес повністю самостійно.

Що робити, коли математика не дається?

В опануванні математичної науки кожному школярику часто потрібна додаткова допомога. Бо математика є насправді складною – вона вимагає від учнів максимальної уваги та напруження, і іноді навіть тим, хто знає її на відмінно, буває непросто розв’язати задачу чи приклад. Для полегшення навчального процесу до підручників з математики створюються готові відповіді. Одним з надійних джерел, де є всі відповіді до сучасних підручників, є гдз математика 6 клас Коли школярі користуються рішеннями правильно та дотримуються принципів відповідального навчання, згодом ці довідники допомагають значно покращити знання. Вже незабаром школярик буде отримувати заповітні 12 балів з математики. Контрольні роботи та іспити також не будуть для нього причиною хвилювань.

Не варто відмовлятися від вивчення математики! За правильного підходу можна перетворити математику на той предмет, що входитиме до числа улюблених.