Які необхідні аксесуари для приготування барбекю

Щоб готувати на грилі з комфортом та безпекою необхідний мінімальний набір аксесуарів для барбекю, який значно полегшить цей процес та зробить його набагато зручнішим. Також аксесуари важливі для якісного результату, незалежно від того смажите ви м’ясо чи овочі. Багато аксесуарів спрямовані на те, щоб зробити роботу з гарячим пристроєм безпечною не тільки для вас, але і для всієї родини.

На сайті Grillex.com.ua у розділі каталогу ви знайдете найрізноманітніші аксесуари для приготування барбекю, які також урізноманітнять ваші кулінарні можливості та дозволять приготувати нові незвичайні страви.

Що має бути у будь-якого гриля

  1. Стартер димоходу. Він дозволяє легко, надійно та досить швидко запалити паливо завдяки ефекту димоходу. Для роботи вугільного гриля деревина або брикети повинні нагріватися до високої температури протягом тривалого часу, щоб забезпечити чисте згоряння. Хімічна сировина для гриля легко займається, горітимуть досить довго, тому дуже допомагає запалити саме паливо. Вам треба лише нанести її перед розпалюванням барбекю. Ви можете обрати зручний для вас варіант палива в рідкому, гелеподібному чи в’язкому стані.
  2. Термометр для гриля. Допомагає визначити температуру страви. Адже щоб отримати ідеальний шматок м’яса, важливо знати температуру їжі в момент її приготування.
  3. Посуд для гриля. Піддон для соку — необхідний аксесуар, адже з ним дуже зручно збирати залишки соку або жиру який виділяється під час смаження. Також це запобігає сильному забрудненню пристрою. Щоб запобігти висиханню продуктів під час приготування ви можете наповнити піддон водою.
  4. Щипці, лопатка, шампур — це мінімум столових приладів для барбекю, які обов’язково потрібно мати під рукою.
  5. Якщо ви полюбляєте готувати бургери, то вам точно потрібен прес для бургерів. Він допомагає формувати гарні круглі котлети.
  6. Камінь для піци ідеально підходить для випікання піци, хліба, пирогів, тартів та десертів.
  7. Очисні засоби значно полегшать процес чищення гриля. Вони ефективно діють протягом короткого часу, після чого ви зможете очистити барбекю без будь-яких зусиль. Рекомендовано очищати гриль відразу після використання, адже через деякий час складніше видалити бруд.

На сайті магазину «Гріллекс» ви знайдете популярні моделі газового, вугільного, електричного барбекю, а також необхідні аксесуари та комплектуючи для них.