Чому варто придбати побутову техніку Ventolux?

Якщо ви шукаєте якісну й потужну техніку для власної домівки, зверніть увагу на бренд побутової техніки Ventolux. Ця торгова марка випускає різні прилади для дому та кухні вже понад 10 років. В асортименті торгової марки є такі категорії: кухонні витяжки й аксесуари для них, духові шафи, варильні поверхні, пральні й посудомийні машини, настільні електропечі, бойлери тощо. Ознайомитися детально з повним асортиментом можна на сайті за посиланням: https://ventolux.ua/.

Бренд Ventolux піклується про:

  • Функціональність приладів. Так, ви зможете знайти в модельному ряді різну техніку з сучасними технологіями. Для прикладу: деякі духові шафи Ventolux оздоблені спеціальною технологією LOW-E, завдяки якій тепло утримується максимально ефективно всередині пристрою. Ще один приклад – духові шафи, мікрохвильовки та печі з розширеною кількістю програм для більш ефективного використання.
  • Стильний та сучасний дизайн. Ventolux – це техніка, що виглядає вишукано й естетично. Компанія використовує при виробництві німецьке скло високої якості та інші міцні матеріали – чавун, алюмінієву та неіржавну сталь.

Далі розповімо вам більше про деякі з категорій приладів, представлених в офіційному інтернет-магазині побутової техніки Ventolux.

Кухонні витяжки. Бренд випускає витяжки з моменту заснування, а отже за цей час вдалося максимально удосконалити всі моделі. В асортименті ви можете знайти різні варіанти витяжок для кухні: вбудовані, похилі, класичні, Т-подібні, острівні тощо. Якщо ви плануєте купувати витяжку вперше, дамо декілька рекомендацій. При виборі спирайтеся на те, чи хочете ви, аби витяжка була захованою в меблі, чи ні. Деякі моделі мають спеціальні кріплення і можуть бути вбудованими в меблі, інші ж встановлюються автономно. Всі витяжки мають різну ширину і потужність. А отже, кожен споживач зможе знайти в модельному ряді щось відповідне для своєї кухні.

Вбудовані холодильники. Саме такі варіанти холодильників рекомендують дизайнери інтер’єру при роботі зі своїми клієнтами. Вбудовані моделі оздоблені кріпленням, за допомогою якого їх можна встановити в кухонні меблі. А отже, вони стають частиною кухонного гарнітура, виглядають гармонійно і не обтяжують простір. В модельному ряді Ventolux ви зможете знайти холодильники з різним об’ємом камер. А також, з різними функціями – No Frost і Frost Free.

Духові шафи й варильні поверхні. Ці два прилади мають декілька переваг. По-перше, на відміну від печі, їх можна купувати й встановлювати окремо. Це дозволяє більш ефективно розпорядитися простором на кухні. Ця техніка вбудовується у меблі й не потребує багато місця.

В асортименті інтернет-магазину Ventolux є вся необхідна базова техніка для використання на кухні й у ванній кімнаті. Ви завжди можете оформити замовлення на сайті та замовити доставку товарів у будь-який куточок країни. ТМ Ventolux співпрацює з Новою Поштою та компанією Інтайм.