Використання європейських шасі для встановлення нової автовишки: переваги та недоліки

В наші дні замовити та купити автовишку для потреб українських користувачів не є чимось неможливим та недосяжним. Багато українських продавців спецтехніки в своєму асортименті пропонують сучасні та надійні різноманітні підйомні механізми, серед яких особливе місце займає автовишка. Купити на замовлення новий сучасний автогідропідіймач можна на Заводі спецтехніки Техкомплект – вже понад 10 років близько 50% всього ринку автовишок, які зібрано в Україні на базі вантажної техніки відомих світових автомобільних брендів, є продукцією від цього підприємства.

На базі яких вантажних шасі можна купити автовишку в Україні?

Ще нещодавно як базовий вантажний транспорт для встановлення автогідропідіймачів активно використовувались вантажні шасі МАЗ та ГАЗ. З початком широкомасштабного вторгнення в Україну нішу білоруських та російських вантажівок зайняли азійські вантажівки JAC, DONGFENG, FOTON, HYUNDAI, ISUZU, які мають подібні технічні характеристики та прийнятну для небагатого українського користувача ціну. Проте, пріоритет в замовленнях автогідропідіймачів належить спецтехніці на базі вантажних шасі з Європи. І така тенденція зберігається протягом багатьох років, адже до основних переваг будь-якої вантажної техніки з Німеччини, Італії, Швеції, Франції, Туреччини варто віднести наступні фактори:

  • Широкий модельний ряд з різними значенням повної маси, вантажопідйомності, колісної формули, колісної бази, монтажної довжини бази, потужності двигуна, кількості пасажирських та спальних місць у кабіні тощо.
  • Досконалі технічні характеристики, які гарантують безвідмовність у роботі і відносно малий відсоток відмови працювати внаслідок виходу з ладу.
  • Надсучасний і продуманий з точки зору ергономіки дизайн кабіни та всієї конструкції автівки в цілому.
  • Наявність розгалуженого сервісного обслуговування по всьому світу для виконання умов гарантійного обслуговування так і тоді, коли терміни гарантії спливли.

Недоліки євроіномарок – це їх доволі висока ціна придбання, так і вартість експлуатаційних витрат та сервісного обслуговування.

купити автовишку в Україні

Завод спецтехніки Техкомплект має вражаючий професійний досвід крупновузлового складання та продажу автовишок на базі таких шасі з Європи, як IVECO (Італія), MAN (Німеччина), RENAULT (Франція). Більшість державних закупівель для енергетичних компаній та підприємств ЖКГ виконується на базі IVECO Daily (особливо з дворядною кабіною – автовежа на шасі з подібною кабіною ідеально підійде для організації поїздок бригад чисельністю понад 3 людини), IVECO Eurocargo (при використанні цієї моделі перевага віддається модифікаціям з повнопривідною колісною формулою – для подолання складних ділянок дороги).

Але слід зазначити, що в 2024 році все більш затребуваними стають автогідропідіймачі на базі німецьких вантажних авто MAN, які мають і дворядну кабіну, і повнопривідну колісну формулу. На базі MAN українські енергетики отримують потужні та високотехнологічні італійські та південнокорейські автогідропідіймачі з робочою висотою більше 28 м.