Osstem Implant ― чи варто довіряти бренду?

Кількість пацієнтів у стоматологіях, які бажають відновити втрачені чи видалені зуби, зростає з кожним роком. Росте і кількість пропозицій на світовому ринку імплантів. Нові бренди, назви та торгові марки ― в цьому розмаїтті легко заплутатись. До прикладу, чи варто довіряти імплантам бренду Osstem?

Особливі характеристики бренду

Імплантація Osstem дає можливість відновити красу та здоров’я ротової порожнини за досить адекватною ціною. Якщо якісний продукт встановлюватиме кваліфікований лікар у сучасній клініці ― це стане запорукою тривалого терміну експлуатації та максимально природного вигляду штучного зуба.

Що треба знати про торгову марку Osstem Implant:

·        країна походження ― Південна Корея;

·        особливості імплантів ― унікальні покриття (з оксидом алюмінію та розчином кальцію) та способи обробки поверхонь імплантів для прискорення остеоінтеграції та відновлення після вживлення штучного кореня;

·        переваги ― простота встановлення, зменшений реабілітаційний термін після процедури, тривалий термін експлуатації.

Також виробник випускає продукцію середнього цінового сегменту, що має збалансове співвідношення між ціною та якістю.

Серії імплантів Osstem

Уся продукція компанії розподіляється на кілька серій:

·        TS ― циліндричні та конічні форми штифтів різної довжини з обробленою поверхнею;

·        MS ― полегшені моделі для тимчасового використання чи встановлення у невеликий об’єм кісткової тканини;

·        US ― серія з посиленими абатменами для використання у щільних кісткових тканинах;

·        SS ― гарантує надміцну фіксацію.

Цікаво, що ціімпланти отримали дуже багато схвальних відгуків і від пацієнтів, і від лікарів-стомтаологів. Перші хвалять імпланти за доступність та швидке приживлення. Другі відзначають простоту роботи зі штифтами, універсальність та функціональність імплантів ― завжди можна обрати оптимальний варіант для кожного клінічного випадку.

Де поставити імпланти Osstem недорого?

Сучасні стоматологи не пропустять можливість встановлення якісного стоматологічного продукту. Як вже було зазначено, Osstem Implant користується прихильністю фахівців, тому знайти клініку, яка проведе імплантацію, буде не важко. Наприклад, гарною репутацією характеризується стоматологічна клініка поблизу Палацу Україна ― Ukrainian Dentist Club. Тут ви зможете отримати консультацію та стоматологічні послуги різного напрямку. Лікарі проводять і імплантацію, а детальніше, на сайті, можна дізнатися і про ціни, і про перебіг процедури. А також, записатися на прийом та отримати план лікування.